DAKKAR

ŚRODKI CZYSTOŚCI - OGÓLNE

Środki czystości Zaprawy spoinowe - Pojemność 1 l

Usuwa uporczywe ślady spoin cementowych oraz rdzy z glazury, terakoty, gresów, łupków oraz innych powierzchni odpornych na kwasy. Nie narusza fug!

UWAGA:
nie stosować na nieodporne na kwasy kamienie takie jak np. marmur, trawertyn, niektóre rodzaje łupków i granitów, lastryko, bazalt i płyty cementowe. Usuwa warstwę cementu, plamy rdzy, uciążliwe zabrudzenia z glazury, terakoty, gresów i łupków, jak również z innych powierzchni odpornych na kwasy, takich jak chrom, nierdzewna stal.
Dozowanie: do glazurowanych płytek roztwór 1:10 (z wodą) jest wystarczający. Do gresów, cegły, kamienia i łupków roztwór 1:4 lub 1:5 będzie odpowiedni. W przypadku poważnych zabrudzeń użyć nie rozcieńczony środek.
Środki czystości Impregnat - Pojemność 1 l

Chroni przed wnikaniem wilgoci i brudu.
Do porowatej terakoty, klinkieru, cegieł, kostki brukowej i naturalnego kamienia. Nowe, nieglazurowane, porowate płytki wymagają solidnego, jednorazowego zaimpregnowania. Zapobiegnie to wchłanianiu przez płytki wilgoci oraz zabrudzeń. HG IMPREGNAT nie zmienia oryginalnych właściwości płytek i nie zakleja w nich porów, umożliwiając prawidłowe odparowywanie wilgoci z podłoża. Nie zawiera silikonu i szybko schnie. Impregnat można stosować do nieglazurowanych płytek, kamienia naturalnego, ta wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
Środki czystości Grafitti - HG preparat do usuwania graffiti

Grafitti - HG preparat do usuwania graffiti służy do bezpiecznego usuwania farb w sprayu, świeżych plam po farbie, pisaków oraz śladów po długopisie z podatnych na zabrudzenia farbami powierzchni: lakierowanych, malowanych oraz z tworzyw sztucznych. HG "preparat do usuwania graffiti" może być również stosowany na błyszczących powierzchniach takich jak szkło, metal, szkło plexi, marmur, granit, eternit itp., ale również kamienie, beton i drewno. HG "preparat do usuwania graffiti" ma miły zapach i jest wolny od składników rozpuszczalnika.

Uwaga: Przechowywać w pokojowej temperaturze w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Środki czystości Czyste fugi - Pojemność 0,5 l

Płyn do czyszczenia spoin podłogowych i ściennych. Odświeża kolor spoin.

Środek o specjalnie opracowanej formule do czyszczenia spoin pomiędzy płytkami podłogowymi i ściennymi.
Środki czystości Pojemność 0,5 l

Do terakoty, klinkieru, betonu, płyt chodnikowych, kamienia naturalnego, cegły itp. Usuwa oleje, smary, tłuszcze itp.
HG odplamiacz .Usuwa oleje, smary, tłuszcze i inne uciążliwe plamy z różnego rodzaju powierzchni wykonanych z: terakoty, klinkieru, betonu, cegieł, kostki brukowej, płyt chodnikowych, kamienia naturalnego. Bardzo skuteczny w czyszczeniu płyt chodnikowych, betonowych, podjazdów garażowych. HG ODPLAMIACZ może być również zastosowany do usunięcia starych warstw impregnacyjnych takich jak np. HG IMPREGNAT OCHRONNY, HG IMPREGNAT OCHRONNY DO MARMURU oraz żywic epoksydowych ze spoin.
Środki czystości Śr. do cementu, zapr. spoi - Pojemność 1 l

Usuwa uporczywe ślady cementu z między innymi: płytek ceramicznych, kamiennych płyt chodnikowych i odpornych na działanie kwasów kamieni naturalnych takich jak np. łupek norweski, granit, piaskowiec, kwarcyt.

UWAGA:
nie stosować na nieodporne na kwasy kamienie takie jak np. marmur, trawertyn, niektóre rodzaje łupków i granitów, lastryko i płyty cementowe. Usuwa ślady cementu, zapraw klejowych i białego nalotu z powierzchni wszelkich płytek oraz kamienia naturalnego odpornego na działanie kwasów (np. łupek norweski)
Środki czystości Pojemność 1 l

Specjalny środek do czyszczenia podłóg wyłożonych płytkami z gresu polerowanego i niepolerowanego. Odpowiedni również do nieglazurowanych płytek kamiennych.

Specjalnie opracowany środek do czyszczenia podłóg wyłożonych płytkami z gresu, płytkami kamiennymi. Nadaje się również do czyszczenia posadzek przemysłowych pokrytych syntetyczną żywicą.
Środki czystości Pojemność 1 l

Usuwa szybko, gruntownie i skutecznie wszelkie zabrudzenia i naloty.
HG preparat do czyszczenia klinkieru i elewacji.

- usuwa szybko i gruntownie wszelkie zabrudzenia z klinkieru i muru ceglanego
- usuwa całkowicie z muru naloty, pleśnie, grzyby, glony i silne zabrudzenia
- usuwa również biały nalot cementowy, wapienny i inne białe wykwity.
Środki czystości Pojemność 250 ml

Super ochrona fug podłogowych i ściennych.
HG "super ochrona fug podłogowych i ściennych" wiąże się z fugami cementowymi i dzięki temu gwarantuje powstanie bezbarwnej, przezroczystej powłoki chroniącej spoiny przed wnikaniem wilgoci, olejów, tłuszczu. Dzięki niedopuszczaniu do absorpcji wilgoci , na fugach nie rozwija się pleśń i nie osadza się kamień. Preparat nadaje się do spoin wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Środki czystości Pojemność 250 ml

Płytki ceramiczne i naturalny kamień. Niewidzialna ochrona przed plamami i brudem. Do nieglazurowanych płytek ceramicznych, gresów i kamienia naturalnego. Środek odpowiedni do nieglazurowanych płytek ceramicznych (terakoty), gresów, i naturalnego kamienia. Gwarantuje skuteczną ochronę przed zaplamieniem spowodowanym przez płyny takie jak np.: wino, olej, cola itp. Środek doskonale zabezpiecza nawet porowate powierzchnie. Zalecany jest do stosowania zwłaszcza w często uczęszczanych pomieszczeniach takich jak: korytarze, kuchnie, łazienki itp. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
Środki czystości Pojemność 250 ml

Doskonały środek do usuwania wszelkiego rodzaju tłustych plam z porowatych powierzchni takich jak: płytki ceramiczne, terakota ,marmur, wapień i innych naturalnych kamieni oraz z powierzchni betonowych i płyt chodnikowych.

ŚRODKI CZYSTOŚCI - KAMIEŃ NATURALNY

Środki czystości Pojemność 0,5 l

Bardzo skuteczny, łatwy w użyciu.
HG CZYSTY NAGROBEK usuwa skutecznie i bez wysiłku wszelki brud, ptasie odchody, pleśń, mchy i porosty oraz inne poważne zabrudzenia z nagrobków wykonanych z naturalnego kamienia, w tym marmuru, lastryka, tynku dekoracyjnego i innych powierzchni murowanych.
Środki czystości Pojemność 1 l

Usuwa ślady cementu oraz zapraw klejowych i wapiennych z różnego typu kamieni naturalnych zawierających wapień np. z marmuru, czerwonego granitu, trawertynu, konglomeratu, lastryka itp.
Środki czystości Pojemność 1 l

Płyn do regularnej, bieżącej pielęgnacji. Czyści i nadaje marmurowej podłodze extra połysk. Bezpieczny, nie wymagający po zastosowaniu spłukiwania wodą płyn do bieżącej pielęgnacji powierzchni marmurowych i innych z naturalnych kamieni zawierających wapień. Nadaje po umyciu całej powierzchni zabezpieczonych impregnatami jak i nie zabezpieczonych.
Środki czystości Pojemność 0,25 l

Przywraca kolor, pogłębia kolor i strukturę.
Chroni przed brudem, kurzem i zniszczeniem, nadaje połysk bądź matowe wykończenie.
HG środek do intensyfikacji barwy granitu i innych rodzajów kamienia naturalnego. Ciemne naturalne kamienie naturalne typu granit, wapień itp., będą wykazywały zużycie poprzez matowienie, szare plamy.
HG "ŚRODEK DO INTENSYFIKACJI BARWY KAMIENIA NATURALNEGO" jest profesjonalnym produktem pogłębiającym kolor naturalnego kamienia i przywracającym go do życia. Unikalna kompozycja składników impregnuje, wzmacnia i chroni przed śladami spowodowanymi przez wodę bądź inne płyny. Nie powoduje, że powierzchnia jest śliska i nie przeszkadza w naturalnym oddychaniu kamienia. Podstawowy efekt po użyciu preparatu to intensywniejsza i "głębsza" barwa kamienia.

ŚRODKI CZYSTOŚCI - PARKIET, PODŁOGI DREWNIANE

Środki czystości Pojemność 1 l

Nabłyszcza i chroni lakierowany parkiet i drewniane podłogi.
Chroni polakierowany parkiet i drewniane podłogi przed zarysowaniem, ścieraniem i brudem. Nadaje delikatny połysk.

Uwaga:
posiada antypoślizgowe właściwości!
Środki czystości Pojemność 1 l

Usuwa dokładnie i skutecznie stare warstwy politury oraz uciążliwe zabrudzenia z lakierowanych parkietów oraz innych podłóg drewnianych.

Zawiera:
fosforany, niejonowe związki powierzchniowo czynne <5% środek konserwujący
Środki czystości Pojemność 1 l

Chroni, pogłębia kolor oraz uwidacznia strukturę drewna.

Sporządzony na bazie chińskiego oleju tung oraz innych naturalnych surowców, przeznaczony jest do zabezpieczania "surowych": drewnianych podłóg, parkietu i korka. HG NATURALNY OLEJ DO PODŁÓG CHRONIĄCY PRZED PLAMAMI impregnuje, odżywia i chroni drewno przed zabrudzeniami i plamami z wody oraz innych płynów. Nadaje drewnu naturalny wygląd oraz pogłębia kolor i uwidacznia jego naturalną strukturę. W 100% wolny od rozpuszczalników, ulega całkowicie degradacji biologicznej.
Środki czystości Pojemność 1 l

Czyści drewniane podłogi, parkiet i korek zabezpieczone uprzednio olejem do podłóg.

HG "środek do bieżącej pielęgnacji olejowanych podłóg drewnianych" nadaje się doskonale do bezpiecznego czyszczenia drewnianych podłóg, parkietu i korka zagruntowanych olejem do podłóg. Nie zawiera żadnych komponentów, mogących przy normalnym zastosowaniu uszkodzić oleje do podłóg.
Środki czystości Pojemność 1 l

Intensywny środek czyszczący do drewnianych podłóg, parkietu i korka zabezpieczonych olejem do drewna np. HG NATURALNYM OLEJEM DO PODŁÓG CHRONIĄCYM PRZED PLAMAMI. Nadaje się doskonale do usuwania poważnych zabrudzeń oraz tłuszczu. Preparat nie zawiera składników, które mogłyby zniwelować działanie olejów HG przeznaczonych do drewnianych podłóg.
Środki czystości Pojemność 1 l

Środek do bieżącej pielęgnacji parkietów i podłóg drewnianych- czyści i przywraca piękny połysk. Specjalnie opracowany płyn o świeżym zapachu do mycia i nabłyszczania parkietów i innych drewnianych podłóg. Nadaje się zarówno do drewna lakierowanego jak i bejcowanego. Przywraca połysk i wzmacnia naturalny kolor drewna.

ŚRODKI CZYSTOŚCI - DYWANY I TAPICERKA

Środki czystości Pojemność 1 l

Winyl i linoleum. Chroni przed brudem, nadaje połysk i jest łatwa do usunięcia.

Skutecznie zabezpiecza winyl i linoleum przed brudem, nadaje połysk, jest łatwa do usunięcia.
Środki czystości Pojemność 1 l

Winyl i linoleum. Czyści gruntownie i nadaje delikatny połysk

Czyści, pielęgnuje i chroni nie tylko linoleum i winyl, ale także powierzchnie gumowe oraz wyłożone płytkami z naturalnego korka. Czyści gruntownie i nadaje (dzięki woskowym komponentom) delikatny połysk.
Środki czystości Pojemność 1 l

Usuwa stare warstwy nabłyszczające i ochronne oraz inne uciążliwe zabrudzenia.

Samo-aktywny, intensywnie działający środek do usuwania starych, zniszczonych warstw ochronnych, jak np.: HG „ochronna warstwa nabłyszczająca”. Usuwa również niezwykle skutecznie wszelkie uciążliwe zabrudzenia i tłuszcze. Nadaje się szczególnie do gruntownego czyszczenia linoleum oraz przygotowania podłogi przed ponownym nałożeniem HG "ochronnej warstwy nabłyszczającej".
Środki czystości Pojemność 1 l

Szybkie działanie, ochrona przed brudem, świeży zapach.

Specjalnie opracowany środek do ręcznego i maszynowego czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerki:
- czyści głęboko, dokładnie i szybko
- zapewnia ochronę przed brudem po czyszczeniu
- posiada świeży, przyjemny zapach
- nadaje się również do wszelkiego rodzaju odkurzaczy i maszyn piorących
Środki czystości Pojemność 1 l

- Działa szybko
- impregnuje przed kurzem.

Specjalnie opracowany środek do usuwania plam i brudu z wykładzin, dywanów i tapicerki. Odpowiedni do wyrobów z naturalnej wełny i włókien syntetycznych.

Uwaga:
posiada właściwości impregnujące przed kurzem i brudem.